AIMC-0402-1N5S-T
Abracon
Fixed Inductor 1.5nH 300mA 100 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +