AIMC-0402-18NJ-T
Abracon
Multilayer Ceramic Chip Inductor - 18 nH - ±5% Tolerance - Unshielded - 300 mA - 800m Ohm Max - 0402 (1005 Metric) Package.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +