AIMC-0201-3N5B-T
Abracon
Fixed Inductor 3.5uH 450mA 250 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +