AIAP-02-822K
Abracon
Fixed Inductor 8.2mH 140mA 20.8 ohm
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +