AIAP-02-183K
Abracon
Epoxy Coated Power Inductor - 18 mH - ±10% Tolerance - Unshielded - Wirewound - 90 mA - 48.3 Ohm Max - Axial.
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +