AIAP-02-151K
Abracon
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.34Ohm DCR AXL Bag
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +