AIAP-01-821K-T
Abracon
Fixed Inductor 820uH 170mA 7.1 ohm Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +