AIAC-4125C-R130J-T
Abracon
Fixed Inductor 130nH 3A 10.8 Mohm SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +