AIAC-4125C-R111J-T
Abracon
Fixed Inductor 111nH 3.5A 9.5 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +