ADFC15-2450.00-A-T
Abracon
RF Filter Band Pass 2450MHz 2400MHz to 2500MHz 1.7dB 50Ohm SMD 4Pin 0402 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +