ACMP-Q9050-701-T
Abracon
Automotive Power Common Mode Choke - 700 ohms @100MHz - 6A - 80VDC - DCR: 0.009ohms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +