ACM-31-161M-T
Abracon
Chip Wire Wound Common Mode Choke - 2 Line - 160 Ohms @ 100 MHz - 340mA - DCR 400m Ohm - Surface Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +