ABS05-32.768KHZ-T
Abracon
Low Profile SMD Crystal - 32.768KHZ ±20ppm - 12.5pF - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +