ABS04W-32.768KHZ-4-B2-T5
Abracon
SMD Crystal - 32.768KHZ ±20ppm - 4pF - -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +