ABM8W-50.0000MHZ-8-D2X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 50.0000MHz ±20ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 8pF - ESR: 30 ohms - Tape&Reel
Description +