ABM8W-49.1520MHZ-8-D1X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 49.1520MHz ±10ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 8pF - ESR: 30 ohms - Tape&Reel
Description +