ABM8W-38.4000MHZ-8-D1X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 38.4000MHz ±10ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 8pF - ESR: 40 ohms - Tape&Reel
Description +