ABM8W-32.0000MHZ-8-B2U-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 32.0000MHz ±20ppm - Stability: ±10ppm -20°C to +70°C - 8pF - ESR: 40 ohms - Tape&Reel
Description +