ABM8W-32.0000MHZ-4-D2X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 32.0000MHz ±20ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 4pF - ESR: 40 ohms - Tape&Reel
Description +