ABM8W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 25.0000MHz ±10ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 8pF - ESR: 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +