ABM8W-20.4800MHZ-4-D2X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 20.4800MHz ±20ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 4pF - ESR: 50 ohms - Tape&Reel
Description +