ABM8W-14.7456MHZ-4-D2X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 14.7456MHz ±20ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 4pF - ESR: 100 ohms - Tape&Reel
Description +