ABM8W-13.5531MHZ-4-B2U-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 13.5531MHz ±20ppm - Stability: ±10ppm -20°C to +70°C - 4pF - ESR: 100 ohms - Tape&Reel
Description +