ABM8W-12.0000MHZ-4-D1X-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 12.0000MHz ±10ppm - Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - 4pF - ESR: 100 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +