ABM8-30.000MHZ-10-B1U-T
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 30.000MHz ±10ppm - Stability: ±10ppm -20 to +70°C - 10pF - ESR: 40ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +