ABM8-24.576MHZ-B2-T3
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 24.576MHz ±25ppm - Stability: ±15ppm -20 to +70°C - 18pF - ESR: 50ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +