ABM8-24.000MHZ-R60-D1W-T
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 24.000MHz ±10ppm - Stability: ±25ppm -40 to +85°C - 18pF - ESR: 60ohms - Tape&Reel
Description +