ABM8-14.7456MHZ-10-1-U-T
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 14.7456MHz ±10ppm - Stability: ±10ppm -10 to +60°C - 10pF - ESR: 120ohms - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: ABM8147456MHZ101UT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Abracon
  • Part No:
    ABM8-14.7456MHZ-10-1-U-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Standard Frequency:
    14.7456 MHz
  • Load Capacitance:
    10 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±10 ppm
  • Operating Temperature:
    -10 to 60 °C