ABM3B-27.000MHZ-N2-T
Abracon
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +