ABM3B-26.000MHZ-10-D1G-T
Abracon
Ceramic SMD Crystal - 26 MHz - ±10ppm Tolerance - ±15ppm Stability - 10 pF - 50 Ohms ESR - 4-SMD - No Lead.
Description +