ABM3B-25.000MHZ-B1U-T
Abracon
SMD Crystal - 25.000MHZ ±10ppm - 18pF - Temp Stability: ±10ppm -20°C to +70°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +