ABM3B-10.000MHZ-10-1-U-T
Abracon
SMD Crystal - 10.000MHZ ±10ppm - 10pF - Temp Stability: ±10ppm -10°C to + 60°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +