ABM2-24.000MHZ-D4Y-T
Abracon
SMD Microprocessor Crystal - 24.000MHZ ±30ppm - 18pF - Temp Stability: ±30ppm -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +