ABM12W-38.4000MHZ-4-D1X-T3
Abracon
Low Profile SMD Quartz Crystal - 38.4000MHZ ±10ppm - 4pF - Temp Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +