ABM12W-27.0000MHZ-7-D1X-T3
Abracon
Low Profile SMD Quartz Crystal - 27.0000MHZ ±10ppm - 7pF - Temp Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +