ABM12W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
Abracon
Low Profile SMD Quartz Crystal - 25.0000MHZ ±10ppm - 6pF - Temp Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +