ABM12-36.000MHZ-B2X-T3
Abracon
Miniature SMD Quartz Crystal - 36.000MHZ ±20ppm - 8pF - Temp Stability: ±20ppm -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +