ABM11-24.000MHZ-B7G-T
Abracon
SMD Quartz Crystal - 24.000MHZ ±15ppm - 10pF - Temp Stability: ±15ppm -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +