ABM11-16.000MHZ-D2X-T
Abracon
SMD Quartz Crystal - 16.000MHZ ±20ppm - 10pF - Temp Stability: ±20ppm -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +