ABM10AIG-12.000MHZ-D2Z-T3
Abracon
SMD Crystal - Industrial and Automotive Grade - 12.000MHZ ±10ppm - 10pF - Temp Stability: ±50ppm -40°C to +85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +