ABM10-16.000MHZ-D30-T
Abracon
SMD Ultra Miniature Quartz Crystal - 16.000MHZ ±20ppm - 10pF - Temp Stability: ±30ppm -40°C to +85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +