ABLS-8.000MHZ-20-D-3-H-T
Abracon
Crystal - 8.000MHZ (+/-) 25ppm - 20pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +