ABLS7M2-24.576MHZ-D2Y-T
Abracon
Crystal 24.576MHz A±20ppm (Tol) A±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ABLS7M224576MHZD2YT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Abracon
  • Part No:
    ABLS7M2-24.576MHZ-D2Y-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Standard Frequency:
    24.576 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±20 ppm
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C