ABLS-4.9152MHZ-T
Abracon
Crystal - 4.9152MHZ (+/-) 50ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +