ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T
Abracon
Crystal - 4.9152MHZ (+/-) 30ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -55°C to +125°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +