ABLS-26.000MHZ-D7G-F-T
Abracon
Crystal - 26.000MHZ (+/-) 15ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +