ABLS-25.000MHZ-32-4Y-FT
Abracon
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 32pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +