ABLS-24.576MHZ-D-4-H-F-T
Abracon
Crystal - 24.576MHZ (+/-) 30ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +