ABLS-16.000MHZ-20-B-3-H-T
Abracon
Crystal - 16.000MHZ (+/-) 25ppm - 20pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -20°C to +70°C - Tape&Reel
Description +