ABLS-12.288MHZ-D-4-Y-T
Abracon
Crystal - 12.288MHZ (+/-) 30ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +